Hakkımızda

Hakkımızda

Siber Yazılım A.Ş olarak, faaliyetlerimizle başladığımız 2000 yılından bu yana müşterilerimizin iş yapış şekillerini kolaylaştıracak yazılım çözümleri sunuyoruz. Özellikle lojistik sektörüne yönelik yazılım çözümlerimizle, müşterilerimizin iş süreçlerini kısaltıyor, zaman ve ekonomik tasarruflar sağlıyoruz.

2003 yılında devreye aldığımız Lojistik Süreç Danışmanlığı ve Program Eğitimi birimleri sayesinde, müşterilerimize daha geniş kapsamlı hizmetler sunmaya başladık. Yazılım, eğitim ve danışmanlık alanlarındaki profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin potansiyellerini doğru yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

Teknolojinin günümüzde şirketleri rekabette bir adım öne çıkaran unsur olduğu bilinciyle, hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizi bir adım ileriye taşımak temel amaçlarımız arasında yer alıyor. Bu noktadan hareketle, Siber akıllı e-posta, yazılım entegrasyonları ve mobil uygulamalar geliştirerek teknoloji ve teknolojik gelişmelerle birlikte hareket etmelerini sağlıyoruz.

Bugüne dek elde ettiğimiz başarıların temelini, müşterilerimizin başarıları oluşturuyor. Bu bakış açısıyla sorumluluklarımızı yerine getirmeye ve kalite prensibiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

laptop-screen-mockup-02